Календар

Календар на събитията през академичната 2019-2020 година


Месец септември

  • Откриване на учебната година за децата от Детската градина: 02.09.
  • Откриване на учебната година за децата от Детската академия: 14.09.
  • Подготовка за участие в международните състезания - за децата от предучилищна възраст и 1. клас: 28.09., 16.00-17.00 ч.

Месец октомври

  • Участие на отбора на Детската академия в Световното младежко първенство по ментална аритметика в гр. Билефелд, Германия: 3.-5.10. 
  • Подготовка за участие в международните състезания - за децата от предучилищна възраст и 1. клас: 05.10. и 19.10., 16.00-17.00 ч.
  • 19ти Софийски математически турнир за малки таланти - за децата от предучилищна възраст: 05.10., 9.00-10.00 ч. и 16.00-17.00 ч.
  • 25то Математическо състезание "Хитър Петър" - за ученици от 2. до 8. клас: 12.10., 11.00-12.30 ч.

Месец ноември

  • Подготовка за участие в международните състезания - за децата от предучилищна възраст и 1. клас: 09.11., 16.11., 23.11., 30.11., 16.00-17.00 ч.
  • TIMO Heat Round (квалификационен кръг за участие във финалния кръг) - за децата от предучилищна възраст и ученици от 1. до 12. клас: 10.11.

Месец декември

  • Big Bay Bei Preliminary Round (квалификационен кръг за участие в Qualifier Round) - за децата от предучилищна възраст и ученици от 1. до 12. клас: 01.12.
  • Шесто Коледно математическо състезание - за децата от предучилищна възраст: 14.12.

Месец януари

  • Big Bay Bei Qualifier Round (квалификационен кръг за участие във финалния кръг) - за децата от предучилищна възраст и ученици от 1. до 12. клас: 19.01.
  • Московска олимпиада за учениците от 5. клас (писмен кръг): 26.01.

Месец февруари

  • Московска олимпиада за малки ученици - за децата от 1. до 4. клас: 09.02.

Месец март

  • Московска олимпиада за учениците от 5. клас (устен кръг): 15.03., гр. Москва

Месец април

  • Шесто Великденско математическо състезание - за децата от предучилищна възраст: 25.04.

Месец май

  • 20ти Софийски математически турнир за малки таланти - за децата от предучилищна възраст: 16.05., 9.00-10.00 ч. и 16.00-17.00 ч.